Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

ATSO üyeleri Çin Fuarı’nda

ATSO üyeleri Çin Fuarı’nda
  • 07.06.2016
  • 943 kez okundu

Uluslararası Çin Homelife fuarı İstanbul Fuar merkezinde düzenlendi. ATSO üyeleri fuara yoğun katılım gösterdi..

Çin Ürünlerinin tanıtılması amacıyla Dünya genelinde düzenlenen fuarın en büyük farkı ise, sadece Çin’de üretilen ürünlerin düzenlendiği ilk fuar olma özelliğini taşımasıdır.

Çin devlet desteği ile düzenlenen China Homelife’da; hazır giyim, mobilya, aydınlatma, ev tekstili, ev aletleri, hediyelik eşya, dekorasyon, zücaciye alanında kalite kontrolünden geçmiş ürünler sergilendi.

Aksaray’da ki tekstil firmalarının yoğun ilgi gösterdiği fuara katılım sağlamalarına imkân tanıdıkları için başta Yönetimi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten firma temsilcileri tekstil alanında Dünya genelinde hızla yayılan Çin ürünlerini yerinde incelemelerinin kendileri için büyük bir avantaj olduklarını dile getirdiler.

İstanbul fuar merkezinde düzenlenen fuara firma temsilcileri ile katılım sağlayan ATSO Meclis Başkan Yardımcısı ve 3. Meslek Komitesi ( Tekstil Sektörü ) Başkanı Ahmet Kulak; “ Firmalarımızın sektörlerinde daha iyi yerlere gelebilmesi ve daha fazla ürün seçeneğini görebilmeleri için katılım göstermiş olduğumuz Çin Homelife fuarı ülkemizde gerçekleşen fuar olma özelliği taşımaktadır.

Çin firmaları ülkemizde düzenlenen fuarlara katılım gösterirlerken kendi mallarını sergilemek için bir fuar düzenlediler. Dünya geneline yayılan Çin ürünlerini yerinde görmek için üyelerimizle bu fuara katılım sağladık. İnşallah sektörümüzde bundan sonraki süreçte düzenlenecek olan fuarlara yine katılımlar göstereceğiz” Dedi.

ATSO Başkanı Ahmet Koçaş; Fuarlar, dünyadaki sektörel gelişmelerin hızlıca sektör temsilcilerine aktarıldığı, insanların yeniliklerden hızlı bir şekilde haberdar olduğu, yeni müşterilere ve yeni ürünlere ulaşımın en kolay ve etkili olduğu organizasyonlardır. Bu tür organizasyonlar hem ülkemizden hem de diğer ülkelerden gelen sektör temsilcilerini bir araya getiren, onlarla tanışma imkanı sağlayan üyeleri sektörel gelişmelerden anında haberdar eden etkili yöntemlerindendir. Böylesine önemli bir fuara sektör üyelerimiz ile katılım sağlayarak pazardan üyelerimizin bilgi edinmelerini sağladık. Fuarlar en büyük ticari pazarlardır ve olarak üyelerimizi en büyük pazarlarla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ