Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

2018-2019 Eğitim öğretim yılı hazırlıkları masaya yatırıldı

2018-2019 Eğitim öğretim yılı hazırlıkları masaya yatırıldı
  • 01 Eylül 2018 - 14:12

AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu beraberindeki, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ı makamında ziyaret edip, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Aksaray’daki eğitim düzeyini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ı ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Aydoğdu, “Eğitimde en önemli faktörlerden öğrencilerimizin eğitim ve öğretim faaliyetlerin değerlendirmek için milli eğitim müdürümüz ile bir araya geldik. Amacımız ilimizdeki eğitim düzeyini en üst düzeye çıkarmak, sıkıntı ve sorunları çözmektir. Alınan tedbirler, yapılan çalışmalar ve velilerin desteğiyle oldukça başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi ümit ediyorum. Hassasiyetimiz olan birkaç konu var bu konular üzerinde ciddi tedbirler aldık. Özellikle okul güvenliği, servisler ve bağımlılıkla mücadele de velilerimizin de desteğini alarak öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirip başarılarını arttırmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ise Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için tüm hazırlıklarımız tamam. Öğrenci ve velilerimizin başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ