Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Ak Parti 4.Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı yapıldı

Ak Parti 4.Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı yapıldı
  • 07 Ekim 2015 - 23:23

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay Yerel Yönetimler Genel Başkanlığımızın Kayseri’de düzenlediği Yerel Yönetimler Bölge toplantısına Adana, Adıyaman, Aksaray, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kilis, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Yozgat illerini kapsayan bölge toplantısı yapıldığını ifade eden İl Başkanı Karatay, Memleketimizdeki huzur, istikrar ve kalkınmanın devamı için 1 Kasım 2015 Genel Seçimi ‘ne yönelik olarak istişare ve değerlendirme yapılacağını belirtti.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, programda yaptığı konuşmada; AK Parti hareketinde belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Belediyeciliğin ve yerel yönetimleri bir misyon olarak gördüklerini ve hizmeti bir lütuf değil hak olarak kabul ettiklerini dile getiren Özhaseki, şunları kaydetti: “Ak Parti olarak bundan sonra da ak kadrolar olarak biz yapacağız, İllerimize, ilçelerimize, beldelerimize neler yapabiliriz, nasıl kimlik kazandırabiliriz, tarihi kültürel kimliğimizi nasıl koruyabiliriz, bunları tek tek değerlendirip sonuca ulaşacağız. 7 Haziran seçimlerinin neticesinde ülkemizde ortaya çıkan tablo hiç birimizi memnun etmedi. Vatandaşlarımızı da memnun etmedi. Yüzde 41 oy oranı bizim potansiyelimizi yansıtmıyor. Bizim potansiyelimiz %50 veya %60 civarındadır. AK Parti 1 Kasım’da tek başına iktidar olacak ve istikrar gelecektir, dedi.”

İl Başkanı Karatay, 1 Kasım seçimlerine kadar Milletvekili Adaylarımızla, Belediye Başkanlarımızla ve tüm teşkilat kademelerimizle daha çok çalışarak bu seçimde oluşturulmuş olan bazı yanlış algıları yıkacağız. 1 Kasım’da nasip olursa AK Parti’nin, Ak Kadroları ülkenin yönetimine gelecektir. Bizler bu hususta tabiri yerinde olursa nefes alamadan çalışacağız, Ülkemizin buna ihtiyacı olduğunu hepimiz gördük, Onun için hep birlikte koşturacağız ve kazanacağız,” dedi.

Toplantıya; Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız sn. Taner Yıldız, İl Başkanları ve İl Yerel Yönetimler Başkanları, Büyükşehir / İl / İlçe / Belde Belediye Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanları, İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları, İl Genel Meclis Başkanları, Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ve Kayseri İl Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile yapıldı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ