Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Ak Parti Aksaray heyeti ilçeleri ziyaret etti

Ak Parti Aksaray heyeti ilçeleri ziyaret etti
  • 03 Nisan 2021

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy beraberinde Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Eskil ve Sultanhanı ilçelerine ziyarette bulundu.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Yönetim Kurulu üyeleri Necip Çeçen, Hamza Bostan, Yunus Emre Aydın ve Mahmut Aliç’ten oluşan heyeti Eskil ilçesinde Belediye Başkanı Necati Belgemen, Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak, Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş, İlçe Başkanı Ali Mutlu ile İGM üyeleri karşıladı.

Karşılama sonrası ilçenin ihtiyaç ve sorunlarıyla ilgili Belediye Başkanı Necati Belgemen’den bir brifing alan AK heyet, belediyenin ilçe merkezinde yürüttüğü faaliyet ve çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ardından Eskil İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk’u da ziyaret eden heyet, ilçede yürütülen çalışmalar ile eğitim, sağlık, tarım, hayvancılık ve kırsal kesime yönelik yapılan yatırım ve çalışmalar değerlendirilip, sorunların tespiti ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Eskil ziyareti sonrası Sultanhanı ilçesine geçen AK heyet burada Belediye Başkanı Fahri Solak ve belediye meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak’tan hazırlanan projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan heyet, yapılan çalışma ve projelerle ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.

Eskil ve Sultanhanı ilçelerinde gerçekleştirdikleri temasları değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bütün ilçelerimizi ziyaret etmek istiyoruz. Derdimiz, hemşerilerimizin nabzını tutan ilçe teşkilatlarımızla, Belediye Başkanlarımız ile bir araya gelerek bize ulaşan ve ya ulaşamayan hemşerilerimizin taleplerini yerinde dinleyip çözüm üretmek. Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu ile sorunlara yerinde ve anında çözüm bulmaya çalışıyoruz. İlçe merkezi ve ilçeye bağlı kırsal mahallelerimizin tüm sorunlarının çözümü noktasında başlattığımız çalışmalar devam edecek” dedi..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ