Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Ak Parti Gençlik Kolları’ndan ‘Kampüse Hoş Geldin’ projesi

Ak Parti Gençlik Kolları’ndan ‘Kampüse Hoş Geldin’ projesi
  • 28 Eylül 2018 - 02:45

Aksaray Üniversitesinde başlayan yeni dönem ile beraber ÜniAk üyesi bir grup genç, “Kampüse Hoş Geldin” adı altında bir dizi çalışma yaparak Aksaray’a yeni gelen öğrencilere yardımcı oluyor.

Konu ile ilgili bilgi veren AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, “Aksaray’a ilk kez gelen öğrenci kardeşlerimiz için, ulaşım, indirimli öğrenci kartının nereden alınacağı, yurtların nerede olduğu, ders seçimlerinin nasıl yapılacağı, Aksaray’da nerelerin gezileceği gibi birçok soruya cevap veren genç kardeşlerimiz, yeni kayıt yaptıran öğrenci kardeşlerimize büyük kolaylık sağlıyor.

Terminalde ve kampüste kurulan stantlarla çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden genç kardeşlerimiz, aynı zamanda www.kampusehosgeldin.com adresinden kayıt yaptıran bütün öğrencilere en kısa sürede dönüş yapıp yardımcı oluyor.

81 ilimizde hafta sonuna kadar devam edecek olan çalışmalarımızdaki amacımız, öğrenci kardeşlerimizin sadece üniversiteye başladıklarında değil sonrasında da her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olabilmek, seminer, konferans, atölye çalışmaları, gezi ve piknik gibi birçok etkinlikle kendilerine ulaşarak, zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmaktır” dedi.

ÜniAk Başkanı İsmail Alkaya ise stantlarına başvurunun oldukça çok olduğuna dikkat çekerek, “Aksaray’a gelen kardeşlerimize yardımcı olmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların her türlü ihtiyaçlarında arkadaşlarımız ile birlikte yanlarındayız” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ