Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Ak Parti heyeti Tarım Platformu üyeleri ile bir araya geldi

Ak Parti heyeti Tarım Platformu üyeleri ile bir araya geldi
  • 09.05.2018
  • 615 kez okundu

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanvekili Süleyman Canbulut, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan AK Heyet, Tarım Platformu üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Birlik başkanlarından, üreticilerin tarım ve hayvancılık hakkındaki gelişmeler ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Altınsoy, programa katılan birlik başkanlarına yaptığı konuşmasında, “Tarım platformu üyelerimiz ile partimiz tarım komisyonu daha önceden bir araya gelmişti. Bizlerinde planlı programları vardı. Fakat seçim sürecine girmemiz hasebiyle sizlerle buluşmamız bugüne nasip oldu. Aksaray tarım ve hayvancılıkta önemli bir merkez olmasının yanı sıra tarım ve hayvancılık konusunda çok büyük bir potansiyele sahiptir. Geniş ve verimli topraklarımızın yanında genç nüfusumuz var. Tarımla uğraşan vatandaşlarımız son teknoloji ekipmanları kullanıyor, Çiftçilerimizi AK Parti hükümetlerimiz 15 yıllık iktidarımız döneminde birçok tarımsal destekle buluşturdu. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde ilimizden güçlü bir destek ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız. tarımsal sulama sıkıntımızı da yeni dönemde çözerek köylerimizde ki yaşam kalitesini yükselttiğimiz gibi gençlerimizi köylerimizde istihdam edeceğiz. Üretici bizim başımızın tacıdır” dedi.

Programa, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanvekili Süleyman Canbulut, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bülent Saklav, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Süt Üreticiler Birliği Başkanı Esat Zengin, Ziraat Mühendisleri Odası Aksaray Temsilcisi Serkan Koray Zeybek, Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Bekir Kayan, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanvekili Mesut Ölmez, ve çok sayıda tarım kooperatifi başkanı katılım sağladı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ