Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Ak Parti heyetinden 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti

Ak Parti heyetinden 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti
  • 14.03.2018
  • 1.144 kez okundu

Ak Parti İl Başkan Yardımcıları, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ortaklaşa hazırladıkları 14 Mart Tıp Bayramı organizasyonu ile Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Şammas Vehbi Ekecik Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesini ziyaret edip, Hastanede görevli Doktorları ve Sağlık Personellerinin Tıp Bayramını kutladılar.

Ak Parti Heyeti adına konuşan, İl Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı Ayşegül Türk, “Doktorların ve sağlık çalışanlarının zor ama özverili bir meslek icra ettiğine dikkat çekerek, yaşanılan bazı zorluklara rağmen, Doktorların ve sağlık çalışanlarının en iyi şekilde görevlerini yerine getirmeye çalıştığını kaydetti. Başkan Türk “Allah’ın yarattığı en önemli varlık olan insana hayatın her safhasında sağlık ile ilgili hizmet veren onun sağlıklı ve mutlu olması için çaba sarf eden ve kutsal bir meslek icra eden doktorlarımızın, Ak Parti olarak yanlarında olduğumuzu onların yaşadığı sıkıntıların toplum olarak bizleri de ilgilendirdiği düşüncesinden yola çıkarak bu özel günlerinde yanlarında bulunmak istedik. Tüm doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı tek tek ziyaret edip 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladık.” dedi.

Ziyarete İl Başkan Yardımcıları Sinan Akpınar, İsa Güzel, İsmail Demir, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları, Cemal Karakaya, Zeynep Kara, Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Özlem Hacer Yıldırım, Fatiş İçli ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Güzel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Karanfil eşlik etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ