Aksaray Haberleri

AK Parti’den ATSO’ya ziyaret | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

AK Parti’den ATSO’ya ziyaret

AK Parti’den ATSO’ya ziyaret
  • 22 Temmuz 2018

AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Vali Aykut Pekmez, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Aksaray’ın ekonomisi ile ilgili konularda istişarelerde bulunmak üzere Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Vali Aykut Pekmez ve AK Parti Heyetini, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Göreve geldikleri ilk günden itibaren çalışmalara yoğun bir tempo ile devam ettiklerini belirten Milletvekili Aydoğdu, fırsat buldukça iade-i ziyaretler yapmak istediklerini ve bu bağlamda sivil toplum kuruluşu olarak Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret ettiklerini ifade etti. Şehrin ekonomisiyle yakından ilgilenen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile sürekli diyalog içerisinde olacaklarını, istişare yapacaklarını belirten Aydoğdu “Ortak akıl ile hareket ediyoruz. Aksaray’ın gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ise, “Bugün burada Valimiz Aykut Pekmez ve AK Parti Heyetini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu’nun da ifade ettiği gibi Aksaray’ın gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İş adamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. Kendilerine de yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ