Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Ak Partili kadınlar yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü

Ak Partili kadınlar yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü
  • 19 Temmuz 2021

AK Parti Aksaray İl Kadın Kolları, her bayram öncesi olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü..

Bu Bayram’da da ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldüren AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı, Şehit ve Gazi çocukları başta olmak üzere yüzlerce çocuğa bayramlıklarını hediye etti.

Başlattıkları bu uygulamanın herkesim tarafından olumlu karşılandığını ve birçok kuruma da örnek olduklarını belirten Kadın Kolları İl Başkanı Ferhan Polat,

“Önceki yıllarda da bayram öncesinde yüzlerce yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğumuzu giydirmiştik. İhtiyaç sahibi çocuğumuza ayakkabısından elbisesine kadar yeni giysiler hediye ettik. Çocukları sevindirdiğimiz için mutluyuz. Bir çocuğun gözünde sevinç pırıltısı görmek her şeye değer. Hep söylüyoruz yardım da ibadet de gizli olmalı fakat bizler kamuoyu tarafından yakından takip edilen, örnek alınan kuruluşlar olduğumuz için basın aracılığıyla hayırseverlerimizin de görmesi için kamuoyuyla paylaşmak mecburiyetinde kalıyoruz. Umarım diğer kurum, kuruluş ve STK’lara da bizim bu davranışımız örnek olur ve daha fazla çocuğumuzu mutlu ederiz. Bu noktada destek veren İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy başta olmak üzere, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Gençlik Kollarımıza ve de her çocuğu kendi evlatlarını giydiriyormuş gibi özenle tek tek giydirerek tüm yükü çeken İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ