Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Akademisyenlere “Teşekkür Beratı” verildi

Akademisyenlere “Teşekkür Beratı” verildi
  • 23.01.2017
  • 1.583 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, akademisyenlere “Teşekkür Beratı” takdim etti..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Üniversitenin başarısını arttırmak için el birliği içinde yaptıkları çalışmalara aynı şevkle devam ettiklerini söyledi.

Başarının bir ekip işi olduğunu ve kimsenin tek başına bir şeyler yapmasının mümkün olmadığını bildiklerini dile getiren Rektör Şahin, bulundukları görevlerde çalışmalara sundukları katkılar münasebetiyle, öğle yemeğinde ağırladığı isimlere “Teşekkür Beratı” takdim etti. Akademik çalışmalara daha fazla yoğunlaşabilmek ve yönetim görevini geniş bir tabana yaymak için bazı görev değişimlerinin yapıldığını kaydeden Prof. Şahin, “Bugüne kadar görevde bulunan arkadaşlarımız, yaptığımız çalışmalara son derece önemli katkılar sunmuşlardır. Elde ettiğimiz başarılara emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız Üniversitemizi bugün bulunduğu yerden daha yukarılara taşımaktır” dedi.

Rektör Şahin, konuşmasının ardından Doç. Dr. Ömer Köse’ye, Doç. Dr. Kahraman Kalyoncu’ya ve Yrd. Doç. Dr. Mutlu Uygun’a “Teşekkür Beratı” takdim etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ