Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

AKAHED, Hukuk Müşavirleri ile sözleşme imzaladı

AKAHED, Hukuk Müşavirleri ile sözleşme imzaladı
  • 21 Haziran 2021

Aksaray Aile Hekimleri Derneği (AKAHED) Yönetim Kurulu, yeni dönemde Av. Yaşar Buğra Güneş ve Av. Erkin Göçmen ile avukatlık sözleşmesi imzaladı. Böylece AKAHED sürekli çalışılabileceği hukuk müşavirlerine kavuşmuş oldu.

AKAHED Yönetim Kurulu artık bu işi daha profesyonel bir ekiple devam ettirmek, hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri almak ve atılan her adımın hukuka uygunluğunun maksimum denetimini sağlamak, yasalardaki yenilikleri yakından takip ederek, hukuku en iyi şekilde yorumlayarak üyelerinin görüşlerine sunmak, üyelerine herhangi bir hukuki sorununda yasalar çerçevesinde her zaman yanında olmak adına AKAHED Yönetim Kurulu olarak Aksaray Barosu avukatlarından Av. Yaşar Buğra Güneş ve Ankara Barosu Avukatlarından Av. Erkin Göçmen ile danışmanlık sözleşmesi imzaladı.

Konu hakkında açıklama yapan AKAHED Yönetim Kurulu Başkanı Dr. H. Şenol Atakan yaptığı açıklamada;

“Bu sayede mesleğimizi icra ederken hukuk müşavirleriyle çalışmanın avantajlarını tüm aile hekimlerine AKAHED sunacaktır. Böylece AKAHED tarafından atılan her adımın hukuka uygunluğunun maksimum denetimini, yasalardaki yenilikleri yakından takip ederek, hukuku en iyi şekilde yorumlayarak üyelerimizin görüşlerine sunumu, üyelerimizin herhangi bir hukuki sorununda yasalar çerçevesinde yanında olmayı, üyelerimizin Aile Hekimliği Uygulamasındaki hukuki sorunlarına cevap vermeyi amaçlıyoruz. Mevzuat önerilerimizde (Yönetmelik, Yasa, Yönerge) hukuk dilini konuşacağız. Aile Hekimliği Uygulamasında AKAHED ve dernek üyelerimizin hukuk çerçevesinde haklarını en iyi şekilde savunmaya çalışacağız. AKAHED Hukuk komisyonumuzla birlikte hukuk müşavirliği hizmetlerinin yeni dönemde katkısı daha fazla olacaktır. Üyelerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. ” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ