Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Aksaray Belediyesi açık hava tiyatrolarına ev sahipliği yapıyor

Aksaray Belediyesi açık hava tiyatrolarına ev sahipliği yapıyor
  • 30 Temmuz 2021

Aksaray Belediyesi kütür ve sanat etkinliklerine açık hava tiyatrosuna ev sahipliği yaparak sürdürüyor.

Cumhuriyet Mahallesi Genç Osman parkı içerisinde gerçekleşecek olan açık hava tiyatroları çocuk ve yetişkinlere yönelik olacak. Herkese açık ve ücretsiz olacak etkinlikte katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek.

Aksaray Belediyesi açık hava tiyatroları ile birbirinden farklı organizasyonlarla çizgi film kahramanlarını tiyatro sahnesine taşıyacak. Ayrıca iki perdelik komedi tiyatro oyunu ile izleyiciler keyifli vakit geçirecek.

Cumhuriyet Mahallesi Genç Osman Parkı açık hava etkinliğinde ilk olarak çocuklara yönelik ‘Bulutlar Ülkesi’ oyunu sergilenecek. Herkese açık olacak etkinlikte çocuklar hayal dünyasında yolculuğa çıkacak.

Cumartesi günü yine Cumhuriyet Mahallesi Genç Osman Parkı içerisinde çocuk ve komedi tiyatro oyunu ard arda gösterime açılacak. Saat 20.30’da çizgi film kahramanı ‘Peter Pan’ çocuk tiyatrosu sahneye taşınacak. Ardından 21.45’de ise iki perdelik komedi oyunu ‘Bence Hiç Komik Değil’ oyunu sahnelenecek. Etkinlik sırasında katılımcılar arasında çekiliş yapılarak sürpriz hediyeler dağıtılacak..

blank blank

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ