Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine Plastik Cerrah atandı

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine Plastik Cerrah atandı
  • 27.09.2017
  • 4.932 kez okundu

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tayin ve istifa ile boşalan Plastik Cerrah kadrosuna, Sağlık Bakanlığınca Op.Dr. Serkan İlhan atandı.

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tayin ve istifa ile boşalan Plastik Cerrah kadrosuna, Sağlık Bakanlığınca Op.Dr. Serkan İlhan atandı.

Op. Dr. İlhan, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ki görevine ve hasta kabulüne başladı.

1986 yılında Konya Karapınar’da doğan Op. Dr. İlhan, tıp eğitimi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Plastik Cerrahı ve Rekonstrüktif , uzmanlık eğitimini ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı.

Op. Dr. İlhan, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde, dünyanın ilk rahim nakli ve Türkiye’nin ilk yüz naklini gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan’ın öğrencisi

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Mehmet dedi ki:

    Beni dudagimdan ameliyat etti cilt kanseri benim dudagimda küçük bir yara vardı onu cilt kanseri olan bilir diye hiç bir tetkit yapmadan kan tahlilleri temiz ciğer filmleri temiz olduğu halde beni o parçayı alacağız deriler patoloji sonucu almadan dudağımın bucte birini aldılar ertesi gün ne bir anti biyotik nehir ilaç vermeden taburcu ettiler evime geldim cuma günü ertesi günü dikişler açılmaya başladı doktora ulaşamadım acile gittim oradaki doktor kar biz buna müdahale edemeyiz deriler doktoru aradılar ben izinliyim dedi gelmedi özele gittim onlarda doktoruna git dedi iki gün bekledim ve dudağım enfeksiyon kaptı dikiş tamamen söküldü ağzım kokudan iki gün duramadik evde pazartesi günü uzman birisi dikti ve sağlık bakanlığına şikayet ettim onlarda başhekim anlatmış 10gun hastanede yattım serumla beslendim bu halde boğazım iltihab kapinca boğazında da kanser olabilir ben ona bakmıyorum başka şehirlerde onu ameliyat eden doktorlar var oraya git dedi plastik cerrahi bunu yapan ben bu kez doktoru dinlemedim evime gittim iltihab sökücü haplar aldım arkadaşım eczacı onun sayesinde boğazındaki cenemdeki iltihab geçti üç ay sonra bir tanıdık vasıtasıyla kulak burun Boğaz uzmanı na gittim ultrason çektirdi ve git evine yat kardeşim bir şeyin yok dedi gittim duramadim piskolojikmen bozuldum sanki bir yerimde bir sivilce çıksa kansermiyim etkisi duyuyorum ve bir profesör doktor buldum ona gittim senin hiç bir şeyin yok sıkıntı stres yapmissin oyuzden en hassas bölge dudak oldugumdan dudaktan atmış iltihabi sende disinle oynaya oynaya yara yapmışsın ve yara iyile mis o doktorda bilinç siz olduğundan yapmış dedi hala o olayı üzerinden atamadım iki yıl oldu bu ne sizce oldum

YORUM YAZ