Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,26 / Satış: 9,30
€ EURO → Alış: 10,73 / Satış: 10,77

Altınsoy: İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz

Altınsoy: İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz
  • 09 Ekim 2021

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bizim 19 yılda hayata geçirdiğimiz ve kararlılıkla devam edeceğimiz hizmetlere onların hayali bile ulaşamaz” dedi.

2001 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, 14 Ağustos’ta AK Parti’nin kuruluşunu açıkladığında, ‘hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözünü hatırlatan Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “2001’den bu yana Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Milletin teveccühünü kazanan ve her seçimde açık ara seçimlerin galibi olan AK Parti ile 19 yılda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini milletimizin takdirine bırakıyoruz.

‘Her ne pahasına olursa olsun AK Parti’den kurtulmalıyız’ diyenler geçtiğimiz 19 yıl içeresinde yüzlerce kez hayal kırıklığına uğradılar. Milletimizin AK Partiye olan güveni ve desteğiyle hayallerinin beyhude olduğunu öğrenecekler” ifadesini kullandı.

19 yıldır, AK Parti’nin dolayısı ile Türkiye’nin önüne taş koymaya çalışanların hayallerinin her defasında boşa çıktığını aktaran Altınsoy, “Bütün dünyanın beraber yaşadığı küresel salgın olayında da ümitleri ve hayalleri boşa çıktı. Milletimizle beraber inandığımız yolda yürümeyi kendimize şiar edindik. Dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Menderes, Necmettin Erbakan, Alparslan Türkeş, Turgut Özal’dan bu yana bütün liderlerin hayal ve vaatlerini gerçekleştirmiştir.

Kim ne derse desin, kim bizleri nereye şikayet ederse etsin, bizim muhatabımız Milletimizdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemize hizmet etmekten vazgeçmeyeceğiz” dedi..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ