Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Altınsoy’dan bildiriye sert tepki: Haddinizi bilin!

Altınsoy’dan bildiriye sert tepki: Haddinizi bilin!
  • 05 Nisan 2021

Muvazzaflık döneminde içlerindeki cunta özlemini gideremeyen emekli 103 amiralin bir bildiri yayınlayarak seçilmiş hükümete ve TSK’ya ayar vermeye çalışmasını en sert şekilde kınayan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Dış güçlerin ezik uzantıları, büyüyen Türkiye’nin önünü kesemeyecekler. Bu aziz millet, darbe meraklılarına 15 Temmuz’da olduğu gibi bir kez daha en güçlü cevabı vermeye hazırdır. Hodri meydan” dedi.

Miladı dolmuş emekli 104 amiralin milletin iradesini yok sayarak milli demokrasiye darbeyi özendirici vesayetçi bildirisine sert bir dille karşılık veren Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 103 amiralin bir zamanlar giydikleri üniformayı darbe çığırtkanlığı yaparak, kirlettiklerini vurguladı.

Bildirinin ayaklar altında olduğunu vurgulayan Altınsoy, “Bu topraklarda yaşayan herkes şunu bilmelidir ki, milli iradenin üstünde hiçbir güç yoktur. Bugüne kadar milletimizle nasıl bu darbe meraklıları ile mücadele ettiysek, bundan sonra mücadelemiz aynı kararlılıkla sürecektir.”

Darbe sevicilerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da heveslerinin kursaklarında kalacağını aktaran Altınsoy, “Belli ki bazı kirli zihniyetler 15 Temmuz’dan ders almamışlar. Eski Türkiye sevdalısı vesayetçi bu hadsizler, ayaklarımızın altında olan sözde bir bildiri ile akıllarınca siyasete ve millete ayar vermeye çalışıyorlar. Dış güçlerin ezik uzantıları şunu iyi bilsinler ki ne yaparlarsa yapsınlar, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde muasır medeniyet yolunda güçlü adımlarla büyüyen ve gelişen Türkiye’nin önünü kesemeyecekler. Ülkemizin yükselişini engellemek amaçlı yapılan bu ve buna benzeri darbe ve kalkışmanın daima karşısındayız canımızla kanımızla devletimizin, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Artık gücünü milletten alan bir Türkiye var. Bu aziz millet, darbe meraklılarına 15 Temmuz’da olduğu gibi bir kez daha en güçlü cevabı vermeye hazırdır. Hodri meydan” dedi.

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ