Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

Anında çözüm ekibi ile tam zamanında hizmet

Anında çözüm ekibi ile tam zamanında hizmet
  • 25 Mayıs 2021

Aksaray Belediyesi, “Anında Çözüm Ekibi” ile acil müdahale gerektiren hizmetleri yerinde tespit ederek sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Anında çözüm ekibinin çalışmaları kapsamında belediyenin sorumluluk alanı içerisinde yer alan acil müdahale gereken noktalar tespit edilip kısa sürede çözülüyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in göreve gelmesi ile birlikte kurulan Anında Çözüm Ekibi, günün her saatinde çalışma esasına bağlı olarak görev yapıyor. Belediyenin sorumluluk alanı içerisinde her türlü eksikliği ve acil müdahale gerektiren noktaların tespitini yapan Anında Çözüm Ekibi, ilgili birimlerle sürekli irtibat halinde çalışarak hizmetlerin daha hızlı ve etkin olmasını sağlıyor.

Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden gelenler talepler ile vatandaşların doğrudan ilettiği istekler doğrultusunda ihtiyaç noktalarının konum bilgisini ilgili birimlerle paylaşan Anında Çözüm Ekibi, yapılması gereken tüm çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapıyor. Daha sonra hizmetlerin yapılmasıyla ilgili takip çalışması başlatıyor.

Anında Çözüm Ekibinin sahada gerçekleştirdiği çalışmalar ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer bu ekip ile vatandaşların istek ve taleplerin en kısa sürede çözüme kavuşturulduğunu ifade etti. Başkan Dinçer açıklamalarında vatandaşlara kaliteli hizmeti tam zamanında vermenin gayreti içerisinde çalışmalar yürüttüklerini belirtti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ