Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,80 / Satış: 10,85

ASÜ’de Tenis Turnuvası ödül töreniyle birlikte tamamlandı

ASÜ’de Tenis Turnuvası ödül töreniyle birlikte tamamlandı
  • 28 Eylül 2021

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş, spor alanında somut proje üretimleriyle toplumsal katkıyı arttırmaya devam edeceklerini söyledi.

Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Tenis Kortunda, sekiz sporcunun katıldığı bir turnuva düzenlendi.

Turnuvanın tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Ödül töreninde sporcuları tebrik eden Prof. Bakırtaş, turnuvanın düzenlenmesine katkı sunan tertip komitesine de teşekkür etti.

ASÜ öğrencileri ve dışarıdan katılan sporcularla güzel bir etkinliği daha başarıyla tamamladıklarını kaydeden Rektör Yardımcısı, “Spor ve sağlık Üniversitemizin ihtisas alanı ve bu alana dair somut projeler üreterek, toplumsal katkıyı arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

ASÜ Spor Bilimleri Fakültesi Araştırma Görevlisi ve Tenis İl Temsilcisi Metin Yüceant da eleme usulüyle düzenlenen turnuvada maçların iki set üzerinden oynandığını ve dereceye giren sporcuların belirlendiğini söyledi.

Yapılan kısa açıklamaların ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş, turnuva birincisi Samet Karakaya’ya, ikincisi Hüseyin Öğütçü’ye, üçüncüsü Mustafa Korkmaz’a ve dördüncüsü Abdullah Akbulut’a madalya, kupa ve katılım belgelerini takdim etti.

Düzenlenen programa Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Koordinatörü Doç. Dr. Lalehan Akyüz ve koordinatörlük çalışanları da katıldı..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ