Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

ASÜ’nün akademik kadrosu güçleniyor

ASÜ’nün akademik kadrosu güçleniyor
  • 14.11.2017
  • 1.258 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ortak paydanın başarı olması durumunda, hedeflere ulaşmanın da daha kolay olacağını belirtti..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ortak paydanın başarı olması durumunda, hedeflere ulaşmanın da daha kolay olacağını belirtti.

Şahin, Üniversitedeki görevine yeni başlayan akademisyenlerle tanışma kahvaltısında bir araya geldi. İstişare, birlikte iş yapma ve üniversite-şehir gelişimine katkı sunma perspektifinde çalıştıklarını, ortak aklın gücüne inandıklarını ifade eden ASÜ Rektörü, “Göreve yeni başlayan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Hepsiyle mutlaka görüşüyor, Üniversitemizde yapılan çalışmaları anlatıyor, görüşlerini alıyor, onları dinliyoruz. Aynı gemideyiz ve birlikte iş üretme kültürünün gelişmesi, hedeflere ulaşmayı kolaylaştıran bir unsur. Benzeri toplantılar bundan sonra da devam edecek” dedi.

Şahin, yaptığı kısa açıklamanın ardından ASÜ’de son 2 yıl içinde yapılan çalışmalar ve planladıkları projeler hakkında bilgiler verdi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Mehmet dedi ki:

    Ben Aksaraylı bir profesörüm. Aksaray üniversitesine geçmek istiyorum. Rektör beyden 4 aydır bir randevu alamadım. Herhalde çok çalışmaktdan fırsat bulamadı diye düşünüyorum

YORUM YAZ