Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,94 / Satış: 7,97
€ EURO → Alış: 9,44 / Satış: 9,48

ATSO heyetinden STK başkanlarına hayırlı olsun ziyareti

ATSO heyetinden STK başkanlarına hayırlı olsun ziyareti
  • 23 Şubat 2019 - 12:34

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan ATSO Heyeti, geçtiğimiz haftalar içerisinde yeniden güven tazeleyen Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan ve AKMÜB’ün yeni dönemdeki Başkanı Fatih Güneş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aksaray’da tarım platformu ile birlikte şehrimiz ekonomisine büyük katkıları olan STK Başkanlarına hayırlı olsun dileklerini ileten ve başarılar dileyen, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklama da; “Aksaray’ın Tarım ve Hayvancılık Sektöründe önemli Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan Ziraat Odamıza, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimize ve İnşaat Sektörümüzdeki Sivil Toplum Kuruluşumuz olan AKMÜB’ün çok değerli Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

“Biz Çalışacağız Aksaray Kazanacak” sloganımızdan yola çıkarak, yapılan ziyaretlerimizde hem STK Başkanlarımızın hem de Ticaret ve Sanayi Odamızın yapmakta olduğu ve yapacağı projelerini paylaştık.

Aksaray için her daim birlikte hareket edeceğimizi ve her şeyden önemlisi Aksaray’a ortak aklın gücüyle hizmet etme noktasında birleştik.

Ülkemizin 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra hızlı bir şekilde gerek Tarım Sektörümüz gerek Hayvancılık Sektörümüz gerekse İnşaat ve Sanayi Sektöründe üretim ve ihracat odaklı iyileşme sürecine girmesi için çalışmalar yapılması noktasında görüş alışverişinde bulunduk.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik zorlukların, ülkemiz noktasında ki bölümünü, İş Dünyasının öncü kuruluşları olan Sivil Toplum Kuruluşlarının başını çekeceği çalışmalarla daha kısa sürede atlatılacağına ve üretimin artması durumunda bu sıkıntıların azalacağına olan inancımızı yenileyerek, çalışmalar yapacağımızın bilinmesini istiyorum.

Bu anlamda her zaman birlik ve beraberliğe önem veren, Ziraat Odası Başkanımız Emin Koçak, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanımız Bekir Kayan ve AKMÜB Başkanımız Fatih Güneş’e bir kez daha görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” Dedi..

Aksaray Haberleri - haberaksaray.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ