Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ATSO, üyelerini Yapı Fuarı ile buluşturdu

ATSO, üyelerini Yapı Fuarı ile buluşturdu
  • 08.10.2015
  • 1.167 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) üyelerini Orta Anadolu Bölgesi’nin en büyük yapı fuarı olan Turkeybuild Ankara ile buluşturdu..

2014 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlı oda ve borsalar arasında üyelerini en fazla fuarlarla buluşturan Odalar arasında zirvelerde olan ATSO, 2015 yılında da bu geleneği sürdürürken üyelerini Ankara ATO Congresium’da düzenlenen yapı fuarı ile buluşturdu.

ATSO Üyelerini yapı fuarıyla buluşturmakla gurur duyduklarını ve fuarların en büyük pazarlar olduğunu belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle bir araya getirmektedir.

Bu yıl 28’incisi düzenlenen ve 4 Ekim’e kadar açık kalan Turkeybuild Ankara yapı fuarı, 12 bin metrekare alanda, 200’den fazla katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojisini 30 bin ziyaretçi ile buluşturmayı başarmıştır.

Bugün İç Anadolu bölgemiz 2014’te 10 milyar TL’lik kamu inşaat harcamasıyla Türkiye genelinden %16,5 pay almıştır, 162,3 milyar TL’lik toplam inşaat harcamalarıyla da %17,3 paya sahiptir. Bu rakamların arasında Aksaray’da önemli bir noktadadır.

Yapı Sektörü Aksaray’da son yıllarda çok büyük bir büyüme içerisindedir. Bir çok sektör firmalarımız yurtdışında da yaptığı çalışmalarla büyüme kat etmekte ve ülke ekonomisine destek olmaktadır.

Bugün Dünya’da en iyi sektörler arasında yer alan Yapı Sektörü temsilcileri Ankara Yapı fuarında buluşurken bizlerde Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak sektör üyelerimizle katılım sağladık. Her zaman söylediğimiz gibi Fuarlar en büyük pazarlardır. Bizlerde bu pazarlarda her zaman üyelerimizle yer alacağız” Dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ