Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

BBP adayı Karaman’dan tek kişilik seçim çalışması

BBP adayı Karaman’dan tek kişilik seçim çalışması
  • 09.10.2015
  • 1.633 kez okundu

Kendine ait kamyoneti seçim arabası haline getiren Karaman, seslendirme ve şoförlük dahil bütün işlerini kendisi yapıyor.

BBP Aksaray Milletvekili Adayı Ahmet Karaman, “İnandığımız bir davada tek başımıza da olsa yürürüz. Haksız davalarda sultan olacağımıza inandığımız davada tek başımıza yürürüz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun Alpereni olarak onun davasına inanmışız çünkü o diyordu ki bende ve arkadaşlarımda döneklik olmaz, onun bu sözlerine biat ederek, mahşer-i kübrada onunla aynı safta bulunmak adına ve onun emanetini haykırmak adına bu hizmeti yapıyoruz.” diye konuştu.

“Bu dava Allah’ın davası” diyen Karaman şöyle devam etti: “Bu dava yetimlerin, öksüzlerin, gariplerin davası olduğu için.. 1 kişi imiş, 5 kişi imiş ben yola çıktığım zaman önüme arkama, sağıma soluma asla bakmam. Çünkü inandığım bir dava var, tek başıma yürürüm, gelenler gelir. Diğerleri gibi arkamızda para babaları ve derin güçler yok. Biz kendimizi anlatabilmeliyiz. Biz davamızı anlatmaya çalışıyoruz. Neticeler bizim için önemli değil, sonucu bir olmuş bin olmuş, ben zaferden değil seferden sorumluyum. Ben sefere çıkmışım, Allahın davasını anlatıyorum, ne kadar başarılı olabilirsem..”

Karaman, seçim arabası haline dönüştürdüğü kendi aracını uygun bir yere park ettikten sonra üzerine çıkıp seçim çalışmalarını yapıyor..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ