Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,03 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Birimler yeni rektörlük binasında hizmetlere başladı

Birimler yeni rektörlük binasında hizmetlere başladı
  • 02.01.2017
  • 1.694 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Rektörlük birimlerinin büyük kısmının yeni binaya taşınarak hizmet vermeye başladığını söyledi.

Taşınma işlemlerini gerçekleştiren Daire Başkanlıklarının yöneticilerini ve çalışanlarını ziyaret eden, taşınmanın ardından tamamlanması gereken eksikliklerin olup olmadığına ilişkin fikir alışverişi yapan Rektör Şahin, yeni binanın hayırlı olması dileğinde bulundu.

2016 yılında son derece verimli çalışmalar ürettiklerini kaydeden Prof. Şahin, “Yıl içinde ülke olarak ‘keşke olmasaydı’ dediğimiz şeyler de yaşadık ama hızlı şekilde toparlandık. Üniversitemizde de son derece verimli bir çalışma yılını geride bıraktık. Bu kapsamda Rektörlük Binamız tamamlandı ve büyük oranda birimlerimiz yeni binaya taşınarak faaliyetlerine başladı. Binamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Çalışmalara katkı sunan herkese de samimi gayretlerinden dolayı teşekkür eden Şahin, “Bir sonraki yılın çok daha iyi olması için el birliği içinde hizmet üretmeye devam edeceğiz. İki günü birbirine eşit olan zarardadır. İşlerimizi belirli bir plan ve düzen dâhilinde yapıyoruz. Aynı şevk ve azimle çalışmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Şahin, birim ziyaretlerinin hemen ardından, tamamlanma aşamasında olan çalışmaları da yerinde inceledi. Geziye Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Bahaüddin Varol, Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz ve Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ile Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş da katıldı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ