Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

Dijitalleşmeyle endüstriyel üretim de farklılaşıyor

Dijitalleşmeyle endüstriyel üretim de farklılaşıyor
  • 13 Kasım 2021

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, öğrencilerin teknoloji, sanayi ve inovasyon konularında daha kapsamlı bilgilere sahip olmaları adına etkinlik üretmeye devam ettiklerini söyledi.

Mühendislik Fakültesi, ASÜ İnovasyon Topluluğu ve ASÜ Mühendislik Topluluğu “Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme” konulu bir konferans düzenledi.

Mercedes Benz Türk A.Ş. Aksaray Global Sipariş Yönetim Müdürü Ender Pak’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, sanayi üretimi, projeler, Ar-Ge ve kariyer hususlarına ilişkin bilgiler verildi.

Dijitalleşen dünyada endüstriyel üretimde de önemli farklılıklar meydana geldiğini dile getiren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, öğrencilerin üretim ve sanayiye dair hususlarda daha kapsamlı bilgi sahibi olması, proje üretim süreçlerinin içerisinde aktif yer almaları ve gelişmeleri yakından takip edebilmeleri adına benzeri etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.

Öğrenci ve akademisyenlerin takip ettiği konferansın sonunda Prof. Özçifçi, sunumları münasebetiyle Mercedes Yöneticisi Ender Pak’a belge takdiminde bulundu..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ