Aksaray Haberleri

“Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı program düzenlendi | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

“Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı program düzenlendi

“Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı program düzenlendi
  • 05 Şubat 2018

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri devam ediyor. Belediye tarafından çocuklara yönelik “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı program düzenlendi.

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri devam ediyor. Belediye tarafından çocuklara yönelik “” adlı program düzenlendi.

Aksaray Kültür Merkezinde düzenlenen müzikli çocuk oyununda “Yıl 2453.Dünyanın doğal kaynakları tükenmiş, insanoğlu yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı. Mucit çocuk kendi zamanını kurtarmak için geçmişe yolculuk yapar. Nasreddin hoca, Keloğlan, Hacivat-Karagöz, Yardımcı Dev, Meddah ve günümüz çocukları ile karşılaşır. Mucit çocuk gelecekle ilgili herkesi uyarır ve çocuklara günümüzdeki doğal kaynakların nasıl korunacağını öğretir.”

Salonu hınca hınç dolduran minik çocuklar, Mucit çocuğu ve masal kahramanlarını büyük bir ilgiyle izlediler.

Belediye Başkan Yardımcısı Güven Kemerkaya, programın ardından Başkan Haluk Şahin Yazgı adına tiyatro oyuncularına çiçek vererek programa sağladıkları katkıdan dolayı Teşekkür etti.

Çocuk oyununu izleyen minikler ile velileri, program boyunca çok büyük keyif aldıklarını belirterek, kendilerine bu güzel programı izleme imkânını sağlayan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Teşekkür ettiler..

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ