Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Emre’ye veda yemeği

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Emre’ye veda yemeği
  • 23 Ağustos 2017 - 18:58

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görev süresini tamamlayan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Emre’ye, üniversiteye katkıları münasebetiyle teşekkür etti..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görev süresini tamamlayan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Emre’ye, üniversiteye katkıları münasebetiyle teşekkür etti.

Dekan Emre için Eğitim Fakültesi bir veda yemeği düzenledi. Sosyal Tesislerdeki etkinliğe katılan Rektör Şahin, süreç içerisinde son derece önemli çalışmaların hayata geçtiğini belirtti. İş üretilen ortamlarda eksiklerin olabileceğini ifade eden Şahin, “Aynı gemideyiz ve beraber iş yapmaya çalıştık. Elbette eksikler, aksamalar olmuştur. Burada önemli olan sistematik hata yapmamaktır. Ekip olarak bu düsturla çalışıyoruz. Sayın Dekanımıza, üniversitemize katkıları münasebetiyle teşekkür ediyor; yeni hayatında başarılar diliyoruz” dedi. Prof. İsmet Emre ise hoş bir seda bırakmanın önemli olduğunu söyleyerek, “Görev sürem içinde mümkün olduğunca faydalı olmaya çalıştım. Elbette hatalar da olmuştur. Bu süreç içinde farkında olmayarak incittiğimiz arkadaşlarımız olduysa haklarını helal etsinler. Sayın Rektörümüze, bizlere sağladıkları tüm katkılar ve destekler münasebetiyle teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan bu kısa açıklamaların ardından hediye takdimleri gerçekleştirildi ve öğle yemeğinin ardından etkinlik sona erdi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ