Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Eskil MYO öğrencileri ASÜ’de laboratuvarları inceledi

Eskil MYO öğrencileri ASÜ’de laboratuvarları inceledi
  • 24.02.2018
  • 7.508 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Eskil Meslek Yüksekokulu, bölgenin hayvancılık potansiyeline önemli katkılar sunmaya devam ediyor.

Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü öğrencileri, akademisyenlerin de desteği ile bir yandan ilçedeki uygulama projelerine katılarak vatandaşla temas ediyor, diğer yandan ASÜ Veteriner Fakültesi’nin desteği ile akademik düzeydeki bilgilerini arttırıyor. Eskil MYO öğrencileri ASÜ Veteriner Fakültesi’ne teknik geziler düzenliyor. Bu gezilerin öğrencilerin bilgi düzeylerini arttırma bakımından önemli olduğunu söyleyen Eskil MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meriç Lütfi Avsever, “Gezimiz ayrıca daha üst eğitim için öğrencilerimizi teşvik etme amacı da içermektedir. Onların, Dikey Geçiş Sınavlarının ardından ASÜ Veteriner Fakültesi’nde eğitimlerine devam etmesini önemsiyoruz” dedi. Avsever, teknik gezinin gerçekleşmesine katkı sunan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüdai İpek’e de teşekkür etti.

Eskil MYO öğrencileri teknik gezi esnasında laboratuvarları inceledi, uygulama alanlarında mesleklerine dair yapılan sunumları dinledi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ