Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Firmalar kurumsallaşma ve markalaşma eğitimi aldı

Firmalar kurumsallaşma ve markalaşma eğitimi aldı
  • 22.11.2017
  • 763 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği ile düzenlenen ATSO Eğitimleri kapsamında Kurumsallaşma ve Markalaşma Eğitimi ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu olan ATSO Hizmet Binası Eğitim salonunda düzenlendi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği ile düzenlenen Eğitimleri kapsamında Eğitimi ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu olan ATSO Hizmet Binası Eğitim salonunda düzenlendi.

Aksaray gibi gelecek Türkiye’nin sanayi şehrinde kurumsallaşmanın ve markalaşmanın çok önemli bir adım olduğunun altını çizen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “ İlimiz son yılların ülke genelinde sanayileşmede en büyük atılım gösteren illerinin başında gelmektedir. Bugün Türkiye’deki Büyükşehirleri çıkardığımızda geri kalan illerimizin içerisinde sanayisi en kuvvetli Anadolu şehri Aksaray’dır. Bu anlamda gelecek Türkiye’nin sanayi şehri olma yolunda ilerleyen Aksaray’da, firmalarımızın kurumsallaşması ve markalaşması son derece önem arz etmektedir. Aile şirketleri kavramından uzaklaştığımız an sanayimiz çok daha iyi yerlerde olacaktır.

Bugün altını çizerek belirtmek istiyorum ki Dünya’da 2000’li yıllara kadar ülkeler birbirleri ile yarışıyorlardı fakat 2000’li yıllardan sonra şehirler birbirleri ile yarış içerisine girmeye başladı. Bakın bugün ülkemiz genelinde yerli otomobil fabrikasının üretimi için başta Aksaray’ımız olmak üzere onlarca ilimiz hatta ilçemiz yarış içerisine girdi. Bizim bu yarışlardan başarılı çıkmamız için sanayimizin büyümesi, sanayimizin büyümesi içinde kurumsal ve markalaşmada istenilen seviyede olmamız gerekir. Bu anlamda Ahiler Kalkınma Ajansı ve Odamız iş birliği ile düzenlenen Kurumsallaşma eğitimimiz bugünde devam edecektir. Eğitime katılın tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” Dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ