Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Geleceğin sağlıkçılarına Temel İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi verildi

Geleceğin sağlıkçılarına Temel İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi verildi
  • 06 Mart 2017 - 16:55

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören öğrencileri Temel iş sağlığı güvenliği eğitimi verildi..

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören öğrencileri Temel iş sağlığı güvenliği eğitimi verildi.

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi idaresi tarafından İş sağlığı ve güvenliği konusunun önem taşıdığı bir sektör olan sağlık sektöründeki beceri eğitimi gören öğrencilere iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli eğitim verilerek öğrencilerin bilinçlendirilmeleri, bu konuda söz ve karar sahibi olmaları sağlanması adına çalışmalar sürdürülüyor.

Okul konferans salonunda düzenlenen eğitim programına katılan Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu; “Okul idaresi Gelecekte sağlık sektöründe görev yapacak öğrencilerimize yönelik yaptığımız Temel iş sağlığı güvenliği eğitim projesi ile mesleklerine özel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi aldıkları için çalışma hayatına atıldıklarında bu eğitimler doğrultusunda daha bilinçli ve dikkatli çalışanlar olarak sağlık hizmetinde bulunacaklardır. Bu eğitim programının düzenlenmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum. Tüm öğrencilere eğitimlerinde ve yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ