Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

Helvadere ve Gülağaç’tan İYİ Parti adaylarına tam destek

Helvadere ve Gülağaç’tan İYİ Parti adaylarına tam destek
  • 29.05.2018
  • 971 kez okundu

İYİ Parti Milletvekili adayları ve parti teşkilatları dur durak bilmeden seçim çalışmalarını sürdürüyor. Hafta sonu da adaylar parti yönetimleri ile birlikte Cumartesi günü Helvadere kasabasını Pazar günü ise Demirci, Saratlı, Çağlayan, Cumhuriyet, Akmezar, Gülpınar, Gaziemir, Bozcayurt ve Gülağacı ziyaret ederek halk ile hasbihal ettiler. Ziyaret esnasında halkın adaylara göstermiş olduğu yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.

İYİ Parti Aksaray birinci sıra Milletvekili adayı Ayhan Erel halkla yapmış olduğu görüşmeler esnasında biz buraya dostlarımızla hasbihal etmeye, hal hatır sormaya geldik. Siyaset söz konusu olmadığı zamanlarda da zaten geldiğimiz yerler buralar. Buraya gelmemizin sebebi dost ziyareti lakin İYİ Partililer olarak bu yola çıkmamızın sebebi, 81 milyonun eşit olduğu, kimsenin etnik yapısından mezhebinden meşrebinden dolayı dışlanmadığı, özgür olduğu bir ülkede buluşmak ve bu şartları tesis etmektir. Bu birlik ve beraberliği sağlamak için yola çıktığımız andan itibaren bize sizlerden çok büyük destekler ulaştı. Cesurlar hareketinde bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Biz kardeşçe yaşamak, özgürce yaşamak istiyoruz Genel Başkanımız Meral Akşener’de aynı hedef ile yola çıkmıştır. Ortak paydamız Türkiye Cumhuriyeti, ortak paydamız Bayrağımızdır bize bu yolda desteklerinizin devamını bekliyoruz. Biz sizleri Allah için HZ. Ali için seviyoruz bunu böyle bilmeniz bile bizim için yeter’’ diyerek destek beklentilerini ve hedeflerini dile getirdi. Bir vatandaşın ‘’ bizi seçim esnasında ziyaret ediyorlar, sonra kapımızı çalmıyorlar, Ayhan Başkanım siz onlar gibi olmayın’’ serzenişi üzerine Milletvekili adayı Ayhan Erel ‘’ şahsım adına söz veriyorum seçildikten sonrada 3 ayda bir sizleri ziyaret edeceğim’’ diyerek dinleyenlerden büyük alkış aldı.

İYİ Parti Milletvekili Adayları Ayhan Erel, Nuri Koçaş, Fatma Pınar İzgü beraberlerinde ziyaretlere eşlik eden kalabalık grup ve Gülağaç’ın önde gelen mihenk taşları, eski Başkanları ile birlikte iftarı Gülağaç’da bulunan Balıklı Göl Tesislerinde yaptılar. İftar sırasında ve sonrasında Gülağaç’ın sözü geçen kanaat önderleri adaylara yakın ilgi gösterirken bu ilgilerinin sebebini İYİ Parti ile ortak kaygılarda buluşmaları olduğunu belirttiler.

Ziyaretler sırasında gözlenen Helvadere ve Gülagaç’da İYİ parti ve adaylarına güvenin tam olduğu ve halkın İYİ parti adaylarını canı gönülden desteklediği idi. Gece geç vakitlere kadar bölgede ziyaretlerini sürdüren adaylar gördükleri yakın ilgiye teşekkür ederek bölgeden ayrıldılar.. (HaberAksarayCom)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ