Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

İçişleri Bakanlığınca sunulan hizmetler İZDES toplantısında değerlendirildi

İçişleri Bakanlığınca sunulan hizmetler İZDES toplantısında değerlendirildi
  • 24.12.2018
  • 367 kez okundu

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı, verimli bir şekilde sunulması, yönetimde katılımın sağlanması ve vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışının ortaya konulması hedefiyle uygulanan İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) değerlendirme toplantısına Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Aksaray Valisi Ali Mantı, Merkez Valisi Abdil Celil Öz, Mülkiye Müfettişi Ahmet Günaydın, J.Binbaşı Himmet Polat, 4.Sınıf Emniyet Müdürü Ali Osman Akbulut, Şube Müdürü Mehmet Aydoğdu, Şube Müdürü Yılmaz Örnek, AB Uzmanı Fatih Duran ile İçişleri Bakanlığının ilgili birimleri ile Valilik birim müdürleri katıldı.

Vali Ali Mantı yapılan toplantıda eksiklik ve ihtiyaçların değerlendirilerek kurumların sunduğu hizmetlere yol gösterecek konuların değerlendirileceğini belirtti. Merkez Valisi İZDES koordinatörü Abdil Celil Öz’de bakanlık teşkilatlarına ziyaretler ve birim müdürleri ile yapacakları toplantılarda hizmetlerin genel bir değerlendirmesini yapacaklarını belirtti.

Toplantıda İçişleri Bakanlığına bağlı kuruluşların taşra teşkilatlarının kurumsal yapılarının, yürüttükleri faaliyetlerin ve karşılaştıkları sorunların yerinde görülmesi, raporlanması ve merkez teşkilatıyla bağlarının güçlendirilmesi amacıyla hazırlanan İZDES Projesinin çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulunularak sorun ve öneriler değerlendirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ