Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

İl Sağlık Müdürü Kılıçaslan’dan Başkan Yazgı’ya ziyaret

İl Sağlık Müdürü Kılıçaslan’dan Başkan Yazgı’ya ziyaret
  • 16.12.2017
  • 850 kez okundu

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü görevine geçtiğimiz günlerde atanan Uz. Dr. Cengizhan Kılıçaslan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa Aliç, Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Dr. Mustafa Zaid Kaya, Kamu Hastaneler Birliği Başkanı Dr. Koca Çalışkan ve Destek Hizmetleri Kurum Başkanı Hikmet Büyükkışla, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

694 sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığında yapılan yeni düzenleme ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Sağlık Bakanlığı hizmet birimleri haline getirilmiş, bu iki kurum Sağlık Bakanlığı’nda, Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü olarak yapılandırılmış, bu doğrultuda İl Sağlık Müdürlükleri de yeniden teşkilatlandırılmıştı. Görevine yeni başlayan İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Cengizhan Kılıçaslan ziyaretinde Aksaray’da İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Aksaray’daki sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması için ekibiyle birlikte gayret sarf edeceklerini ve Belediyenin eğitim ve sağlık alanlarındaki duyarlılığından dolayı Belediye başkanı Haluk Şahin Yazgı’ ya teşekkür etti.

Başkan Yazgı, belediye olarak sağlık konusunda hassas olduklarını belirterek görevlerine yeni atanan Sağlık İl Müdürü, Sağlık Hizmetleri, Halk Sağlığı Kurumu, Kamu Hastaneler Birliği ve Destek Hizmetleri Kurumu başkanlarına hayırlı olsun diyerek yeni görevlerinde başarılar diledi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ