Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

İlknur İnceöz 3 dönem kuralına takılıyor

İlknur İnceöz 3 dönem kuralına takılıyor
  • 25.04.2018
  • 1.936 kez okundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, “3 dönem kuralı devam ediyor. 30 civarında 3 döneme takılan milletvekilimiz var. Bunlar tüzüğümüz gereği bu seçimde aday olamayacak.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “3 dönem kuralı devam ediyor. 30 civarında 3 döneme takılan milletvekilimiz var. Bunlar tüzüğümüz gereği bu seçimde aday olamayacak. Merkez Karar Yönetim Kurulu, bunlardan partimizin çıkarları için yapacak bir şey varsa, bunları Merkez Kararı Heyeti verecek, Merkez Karar bu yetkileri Merkez Yürütmeye devretti. Orada müzakere edilecek, ona göre işlem yapılacak. Yoksa 3 dönem kuralı geçerli, tüzüğümüz yürürlükte.” dedi.

İnceöz 3 Dönem Kuralına Takılıyor

AK Parti’deki ‘3 dönem’ kuralına takılan 20’nin üzerindeki milletvekilinin yeniden aday yapılıp yapılmayacağı konusundaki son karar da yine MYK tarafından verilecek. AK Parti’de bu 3 dönem kuralına takılan isimler arasında AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz de bulunuyor..

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Bayram Kilic dedi ki:

    Gitsin godebildigi yere kadar zaten o ve diiyerleri me ise yariyordu da eyriye dogruya parmak kaldirmaktan baska ucunu toplasan bir Ahmet yasar etmez di.

  2. Avatar Çapanın Babası dedi ki:

    Çok şükür. Piyangodan vekildi, nihayet memleketin sırtından düşüyor.

YORUM YAZ