Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Kaşlı’dan MHP Kurultayı değerlendirmesi

Kaşlı’dan MHP Kurultayı değerlendirmesi
  • 29.03.2018
  • 811 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı MHP’nin 12. Kurultayının büyük bir coşkuyla gerçekleştirildiğini belirtti.

Başkan Kaşlı kurultaya dair değerlendirmelerde bulunarak şu ifadeleri kaydetti:

“Büyük Kurultay’ını muhteşem bir organizasyon, olgunluk ve tarihi bir kalabalıkla yapan Milliyetçi-Ülkücü hareket 50.Yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimlerde Büyük Türk Milletine hizmete ve Türk Devletini Cumhuriyetimizin yüzüncü yıldönümüne taşıyacak yönetim kadrolarını belirlemiş, önümüzdeki süreçte ülkemizin yönetiminde ülkücü harekete ihtiyaç olduğu çok açık ve net olarak tescillenmiştir. Özellikle son on yılda gelişen siyasal ve sosyal olaylar ülkücü hareketi ve liderini haklı çıkarmiş, 15 Temmuz hain darbe kalkışması öncesi ve sonrası oynanan oyunlar bozulmuş, demokrasimizin onuru korunmus, devletimizin sigortası, milletimizin omurgası ve güvencesi Milliyetçi Hareket olmuştur.

Saygıdeğer Aksaray’lılar,

Sayın Basın Mensupları,

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Teşkilatı olarak üç yıl önce görevlendirildiğimizde ki ilk basın açıklamamız da “Ödevimiz milli vicdanı harekete geçirmek, görevimiz Milliyetçi Hareketi iktidara getirmek” olduğunu söylemiştik. Aklımızın erdiği MÇP döneminde gönül verdiğimiz Ülkücü Hareket içinde 1 dönem Aksaray Belediye meclis üyeliği, 1 dönem Aksaray Belediye Başkan adaylığı ve 2 dönem Aksaray Merkez İlçe Başkanlığı sürecinde edindiğimız siyasi tecrübe, bütün makamların geçici, bütün koltukların süreli olduğu bilincinde olarak önce Aksaray halkına, sonra Genel Başkanımıza, Genel Merkezimize ve kendimize yakışan bir üslupla siyasi duruş sergileyeceğimizi belirtmiştik. İkinci dönem İl başkanlığımızda siyasetin en zor olduğu iller arasinda yer alan Aksaray’da başta merkez İlçemiz olmak üzere bütün ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız, Ülkü Ocaklarımız ve sendikalarımızla birlik, bütünlük ve uyum içinde önümüzdeki süreçte “AKSARAY HAREKETE GEÇİYOR, MİLLİYETÇİ HAREKET İKTİDARA GELİYOR” sloganıyla sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağımız taahhüdüyle Milli vicdanın harekete geçtiğine ve Milliyetçi-Ülkücü Hareketin iktidara geleceğine inanıyor, bütün hemşerilerimize samimi saygılarımı sunuyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ