Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,58

Kurban derileri Ülkü Ocakları’na

Kurban derileri Ülkü Ocakları’na
  • 20.08.2018
  • 688 kez okundu

Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanı Muhsin Arslan, Kurban Bayramı’nda kesilecek kurbanların derilerinin Ülkü Ocakları’na verilmesi yönünde çağrıda bulundu.

İl Başkanı Arslan, “Ülkü Ocakları’nın dünyanın her yerindeki mazlum Müslümanlar’a ve Türk Dünyası’na yardım eli uzattığını hatırlatarak, Ülkü Ocakları olarak ahlak, iman ve milli şuur sahibi bilinçli gençlerin yetişmesi için Aksaraylı hemşehrilerimizin kurban derilerine talip olduklarını söyledi.

“Milli ahlak sahibi, Türklük gurur ve şuuruna sahip, İslam ahlak ve faziletini karakter edinmiş gençler yetiştirme mücadelesi veren bizler, bütün vatandaşlarımızın bu yıl ki kurban derilerini ocağımızda toplamasını ve bu hayırlı çağrıya katkı sunmalarını bekliyoruz. Bu bayramda Kurban derilerimizi ülkücü harekette yardımlaşmayı ve dayanışmayı artırmak amacıyla Devlet’in ve milletin bekası için gözünü kırpmadan mücadele eden nesiller yetiştirmeyi kendine vazife edinmiş kutlu dergâhımıza bağışlayalım. Vatanın ve Milletin bekâsı için varolsun Ülkü Ocakları

Selam ve dua ile Allah’a emanet olun”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ