Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Ortak akıl ve istişare üniversitemizi geliştiriyor

Ortak akıl ve istişare üniversitemizi geliştiriyor
  • 14.02.2018
  • 844 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ortak aklın gücünü önemsediklerini ve Üniversitenin gelişmesi için sunulan her fikrin üzerinde hassasiyetle durduklarını belirtti.

Rektör Şahin, ASÜ’deki görevine yakın zamanda başlayan akademisyenlerle sabah kahvaltısında buluştu. Bu gibi buluşmaların tanışma, kaynaşma, sorunların tespiti ve çözümlerin ortak akılla bulunabilmesine vesile olduğuna dikkat çeken Şahin, katılımcı bir prensiple çalıştıklarını söyledi. Ortak aklın ve istişarenin önemli olduğunu dile getiren ASÜ Rektörü, “Üniversitemiz her geçen gün biraz daha büyüyor. Yaşanan tüm olumlu değişimlere akademisyenlerimiz ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımız önemli katkılar sunuyor. Bundan sonrası için de daha iyi çalışmalar üretebilmek, bu üretimler esnasında karşılaşılabilecek sorunları birlikte tespit edebilmek ve çözmek adına benzeri toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yapılan bu kısa açıklamanın ardından akademisyenler ve Rektör Şahin, yapılabilecek çalışmalara dair fikir alışverişinde bulundu..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ