Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
  • 12.04.2018
  • 478 kez okundu

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez başkanlığında yapıldı.

OSB Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Aksaray Belediye Başkanı OSB yönetim kurulu başkan vekili Haluk Şahin Yazgı, yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı.

Gündemdeki konuları görüşen OSB yönetim kurulu yatırımcıların taleplerini değerlendirirken, bölgenin sorun ve ihtiyaçları ile yapılacak yatırım planlamaları istişare edildi.

-Yönetim kurulu eski üyesi Koçaş veda etti

Kurul üyeliği sona eren Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı Ahmet Koçaş veda etti. Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile birlikte Koçaş’a a görev süresince yaptığı katkıları nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

Vali Pekmez yaptığı açıklamada; Koçaş’ın OSB Yönetim Kurulunda Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak 5 yıl hizmet ettiğini söyledi. Uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Pekmez; “Görevler elbette belli dönemlere ait ama önemli olan yaptığınız görevi layıkı ile yapabilmek önemli. Hem bizim bulunduğumuz dönem içinde hem de daha önceki dönemlerindeki çalışma ve hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatınızda ve iş hayatınızda başarılar dilerken, sevdiklerinizle beraber sağlıklı huzurlu uzun bir ömür diliyoruz” dedi.

Aksaray Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Şahin Yazgı ise birlik ve beraberlik içerisinde ortaklaşa alınan kararlarla çok güzel projeleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yazgı: “Birlikte Aksaray’ı nasıl marka bir şehir yaparız hep bunun derdinde olduk. Ticaret ve Sanayi Odası sizin başkanlığınız döneminde ciddi güzel atılımlar gerçekleştirdi. Güzel çalışmalara sahipliği yaptı. Brisa ve Aksaray’a yapılan birçok yatırımda katkılarınız oldu. Bundan dolayı size teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray Valisi ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Aykut Pekmez ve yönetim kurulu üyeleri ile vedalaşan Koçaş; birlik ve beraberlik içerisinde Aksaray OSB’yi çok iyi yerlere getirdiklerini söyledi.

Koçaş; ‘Bu şehri çok seviyorum, görevler geçici bizden sonra gelen arkadaşlarda Aksaray’ın gelişmesi için elinden geleni yapacaklardır. Gururluyuz, mutluyuz. Görev süremiz boyunca yatırımcılarımızla sıcak ilişkilerimiz oldu. OSB Yönetim olarak elimizden geldiği kadar imkânlar ölçüsünde hep çözüm üretmeye çalıştık. Bundan sonra da bize ne zaman ihtiyaç duyulursa her zaman seve seve elimden ne geliyorsa sonuna kadar yapmak için mücadele edeceğiz.” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ