Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

OSB’nin sorun ve ihtiyaçları ile yatırımcıların talepleri görüşüldü

OSB’nin sorun ve ihtiyaçları ile yatırımcıların talepleri görüşüldü
  • 11.05.2017
  • 1.119 kez okundu

Aksaray Organize Sanayi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez başkanlığında OSB Bölge Müdürlüğünde yapıldı..

Aksaray Organize Sanayi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez başkanlığında OSB Bölge Müdürlüğünde yapıldı.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Şahin Yazgı, Yönetim Kurulu Üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ve OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından OSB içerisinde yaptırılan okul, sosyal tesislerin kiraya verilmesi, denetim komisyonu raporlarının inceleme ve değerlendirilmesi, atıksu arıtma tesisi ve atıksu terfi istasyonu ile ilgili konuların görüşüldüğü toplantıda yatırımcılardan gelen talepler değerlendirildi.

OSB’de üretim yapan firmalar ziyaret edildi

Vali Aykut Pekmez beraberinde Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve OSB Yönetim Kuruyu üyeleri ile birlikte; OSB’de üretim yapan fabrikaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

MSB Metal ve Boya Sanayi Hasan Hilmi Ünlüer, Aytaç Makine Servet Şinik ile Bilyat Yatak ve Baza Recep Bilgiç ile görüşerek üretimleri hakkında bilgi alan Vali Pekmez ve beraberindeki heyet firmaların ürettiği ürünleri inceleyerek bilgi aldılar..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ