Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Özel hediye ile Öğretmenler Gününü kutladılar

Özel hediye ile Öğretmenler Gününü kutladılar
  • 24 Kasım 2016 - 18:05

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin öğretmeler gününü okul öğrencileri yaş pasta keserek kutlarken Okul İdaresi de öğretmenlerin isimlerinin yazılı olduğu kupa bardakları hediye ederek kutladı..

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin öğretmeler gününü okul öğrencileri yaş pasta keserek kutlarken Okul İdaresi de öğretmenlerin isimlerinin yazılı olduğu kupa bardakları hediye ederek kutladı.

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin gününü öğrenciler kendi aralarında topladıkları paralar ile aldıkları yaş pastayı okul kantininde okul idaresi ve öğretmenlerini davet ettikten sonra hep birlikte keserek kutladılar. Okul öğretmenleri günlerini unutmayan öğrencilerine bu anlamlı davranışlarından teşekkür ettiler.Daha sonra öğretmenler odasında bir araya gelen okul öğretmenlerine okul idaresinden sürpriz bir hediyesi takdim edildi.Öğretmenler üzerlerinde isimlerini yazılı olduğu kupa bardakları okul müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu’nun elinden aldılar.Öğretmenler bu güzel hediye için okul idaresine teşekkür ettiler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ