Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,92
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Özel Safa Kelebek Anaokulu hizmete açıldı

Özel Safa Kelebek Anaokulu hizmete açıldı
  • 15.01.2016
  • 1.332 kez okundu

3-6 yaş arası okul öncesi eğitime olanak sağlayan Özel Safa Kelebek Anaokulu düzenlenen törenle hizmete açıldı..

Açılışa Safa Vakfını temsilen Ali Ramazan Dinç Hoca, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Belediye Başkanı Güven Kemerkaya, Eğitim Bir-Sen Başkanı Murat Günaydın ve davetliler katıldı.

Avukat Fatih Alkan, davetlilere okulu tanıtarak burada eğitim görecek çocukların her alanda eğitim görme fırsatı bulacağını belirtti. Sendika Başkanı Murat Günaydın, bir eğitimci olarak bu tür eğitim kurumlarını her zaman desteklediklerini söylerken İl Başkanı Abdulkadir Karatay ise okul öğrenci eğitimin öğrencilerin başarısına önemli derecede katkılar sağladığına değindi.

Belediye Başkanı Güven Kemerkaya, açılan anaokulun Aksaray’a hayırlı olmasını diledi. Kemerkaya, çocuklarının en etkin öğrenme yaşının 3-6 yaş aralığını olduğunu hatırlatarak çocuklarının gelişmesinde bu tür anaokulların önemli görevler üstlendiği söyledi. Aynı zamanda sağlıklı nesillerin ve gelecekte başarılı yöneticilerin bu tür eğitim kurumlarından yetişeceğini aktardı.

Ali Ramazan Dinç Hoca, açılışa katılan davetliler arasında yer aldı. Ali Ramazan Dinç Hoca, ilim irfan öğrenmenin faziletinden bahsedip, bu eğitim kurumunu Aksaray’a kazandıran yatırımcı teşebbüse teşekkür etti.
Ali Ramazan Dinç Hoca, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Belediye Başkanı Güven Kemerkaya ve Eğitim Bir-Sen Başkanı Murat Günaydın Özel Safa Kelebek Anaokulunun açılış kurdelasını keserek hayırlı uğurlu olmasını dilediler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ