Aksaray Haberleri

Rektör Şahin Enstitü müdürleriyle son gelişmeleri görüştü | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

Rektör Şahin Enstitü müdürleriyle son gelişmeleri görüştü

Rektör Şahin Enstitü müdürleriyle son gelişmeleri görüştü
  • 31 Temmuz 2018

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yüksek lisans ve doktora programlarının sayısının artmasıyla öğrenci potansiyelinin de geliştiğini söyledi.

Şahin, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sevilay Uslu Divanoğlu ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Güler Duru Aşiret’i ziyaret etti. Devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgiler alan ASÜ Rektörü, Sosyal Bilimiler Enstitüsü’nün kurumsallaşma sürecinde başarıyla ilerlediğini ve eğitimlere devam ettiğini, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün de ilk öğrencilerini aldığını belirtti. Yeni programlar konusunda çalıştıklarını ve mevcut eğitim kalitesini daha üst düzeye çıkartmak için gayret gösterdiklerini ileten Şahin, “Yüksek lisans ve doktora programlarının sayısının artmasıyla öğrenci potansiyeli de gelişiyor. Her yıl çok sayıda öğrenci lisansüstü eğitim için Üniversitemize geliyor. Sosyal Bilimiler Enstitümüz zaten kurumsallaşma sürecinde iyi bir noktada, Sağlık Bilimleri Enstitümüz de ilk öğrencilerini aldı. Kısa zamanda çok daha iyi noktalara geleceğimize inanıyoruz” dedi.

Enstitü Müdürleri de Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ