Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Rektör Şahin Şereflikoçhisar’da ziyaretlerde bulundu

Rektör Şahin Şereflikoçhisar’da ziyaretlerde bulundu
  • 07.10.2015
  • 1.362 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin hem okulların yöneticileriyle, hem de İlçe protokolüyle görüşmek için Şereflikoçhisar’a bir ziyarette bulundu..

– Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi Hayırlı Olsun –

Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Aktaş, Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mutlu Uygun ve akademisyenlerle bir araya gelen Şahin, yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olması dileğinde bulundu. Yeni dönemi en iyi şekilde değerlendirmek ve ASÜ’nün başarı grafiğini yükseltmek için herkesin gayretli şekilde çalışması gerektiğini söyleyen Prof. Şahin, “Tüm arkadaşlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum. İnşallah son derece verimli çalışmalarla, üniversitemizi daha çok tercih edilen üniversiteler arasında üst basamaklara taşıyacağız. Başarı bir ekip işidir. İstişare içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz ve yürütmek arzusundayız” dedi.

– İlçede Kurumlar Arası Diyalog Üst Seviyede –

Rektör Şahin okulları ziyaret ettikten hemen sonra Şereflikoçhisar Kaymakamı Erol Karaömeroğlu ve Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat’la görüştü. İlçede akademik, sosyal ve kültürel faaliyetlerin nitelikli şekilde ilerleyebilmesi için ilçe yöneticilerinin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade eden Şahin, “İlçemizde kurumlar arası diyalog üst seviyede. Bu diyalogun çok daha iyi seviyelere gelmesi için biz üzerimize düşeni yapacağız. Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız bizlere her zaman destek oluyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Biz de, kurumumuzun akademik potansiyelini ilçemiz için kullanmaya hazırız” dedi.

İlçe Yöneticileri de üniversiteyle uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Ziyaret esnasında Rektör Şahin’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi de eşlik etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ