Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,14 / Satış: 6,17
€ EURO → Alış: 6,68 / Satış: 6,71

Seçimler sandıkta değil gönüllerde kazanılır ve kaybedilir

Seçimler sandıkta değil gönüllerde kazanılır ve kaybedilir
  • 26.11.2018
  • 903 kez okundu

AK Parti’nin zaferle dolu 17 yılındaki başarısının milletin gönlünde ciddi bir karşılık bulmasından kaynaklandığını dile getiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti olarak kurulduğumuz günden beri önceliği hep milletimizin gönlünde birinci olmaya verdik” dedi.

Dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttüklerini anlatan Başkan Altınsoy, şunları kaydetti: “Hep söylediğimiz gibi seçimler sandıkta değil gönüllerde kazanılır veya kaybedilir. AK Parti olarak kurulduğumuz günden beri önceliği hep milletimizin gönlünde birinci olmaya verdik. Nitekim sadece seçimden seçime milleti hatırlayan, sadece seçim dönemlerinde milletin kapısını çalan partiler sürekli başarısızlığa uğradı. Günün 24 saati, yılın 365 günü milletimizin gönlüne girmek için çalışan AK Parti ise sandıktan istisnasız hep lider olarak çıktı. Bu nedenle gaflete düşmeden ana kademe, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, kapı kapı dolaşarak gece gündüz demeden durmadan, yorulmadan çok çalışacağız.”

AK Parti’nin her seçimde oy hedefinin yüzde 100’ün desteğini almak olduğunu söyleyen Başkan Altınsoy, “Bu orana ne kadar yaklaşırsak kendimizi o derece başarılı görürüz. Biz oy oranımız düştüğünde iktidarımız tehlikeye girdiği için değil, milletimizin gönlünde irtifa kaybettiğimiz için üzülüyoruz. Aynı şekilde oy oranımız yükseldiğinde gücümüzü tahkim ettiğimiz için değil, milletimizin gönlündeki yerimizi sağlamlaştırdığımız için seviniyoruz. İnşallah 31 Mart 2019’da milletimizin gönlündeki yerimizi daha da güçlendirecek, daha da yükseğe çıkartacağız.” şeklinde konuştu.

Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’yi, 2023’e hedeflerini yakalamış bir şekilde ulaştıracaklarını vurgulayan Altınsoy, “AK Parti’nin bu seçimlerde alacağı güzel bir sonuç sadece partimize gönül verenleri sevindirmekle kalmayacak, ülkemizle ilgili kötü niyet besleyenlere de cevap teşkil edecektir. Önce milletin kaderi ile birleşmiş AK Parti’yi sonra İslam coğrafyasının son kalesi Türkiye’yi tökezletmek isteyenler bir kez daha hüsrana uğrayacaktır. Demokrasi ve kalkınma yolculuğumuzun 15. imtihanından da inşallah zaferle çıkacağız. Rabb’im yar ve yardımcımız olsun.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ