Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Ticaret Borsası, 48 mahalle muhtarıyla bir araya geldi

Ticaret Borsası, 48 mahalle muhtarıyla bir araya geldi
  • 28 Eylül 2018 - 02:37

Aksaray Ticaret Borsası Yönetimi 48 Merkez Mahalle Muhtarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda birlik, beraberlik ve hizmet mesajları verildi.

Aksaray Ticaret Borsası meclis salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısına Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Naci Duman, İl Genel Meclis Üyesi ve Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik ve İl Merkez Mahalle Muhtarları katıldı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök şu ifadelere yer verdi.

“Aksaray Merkezde bulunan 48 Mahalle Muhtarımız ile Aksaray Ticaret Borsası Yönetimi olarak halka dokunan insanlarla birlikte istişarelerde bulunup, şehir dinamikleri ile çalışır bilinci ile halka hizmet etmenin önemine değindik. Muhtarlarımız ile birlikte vatandaşlarımıza hizmet etmek için üretilecek her türlü projede yer alacağımızı ifade ettik. Kendilerine hem nazik ziyaretleri için hem de yapılan istişare toplantısına katıldıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik ise “Böyle bir toplantıda bizlere ev sahipliği yaptığı için Aksaray Ticaret borsası Başkanı Hamit Özkök’e çok teşekkür ediyorum” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ