Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Turan Yaldır’dan açıklama: Aday değilim

Turan Yaldır’dan açıklama: Aday değilim
  • 29 Aralık 2018 - 22:52

“Son 2 haftadır gerek kamuoyu araştırmaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gerekse yüzyüze yaptığımız temaslarda şahsımla alakalı belediye başkan adaylığı konusunda bir ortak aklın oluştuğunu görme şeref’ine nail oldum.

Bugün katıldığım bir cenazede gördüm ki 50 yıllık bir camianın neferlerinin, ülküdaşlarımın birbirlerine ters bakıp selamı ve tebessümü çok görmesi şahsımı derinden etkiledi.
31 Mart Seçimlerinde ilimiz Aksaray’dan şahsımın bağımsız adaylığı ile birlikte seçime 3 Ülkücü adayın girmesi ülkücülerin birbirleri ile yarışı anlamına gelecektir.

Bu bağlamda kamuoyu araştırmalarında şahsıma çok büyük bir teveccüh olduğunu görmeme rağmen ülküdaşlarımla bir seçim yarışına girmeme kararı almış bulunuyorum. Şahsıma samimi ve vefakar şekilde destek olan yakın dostlarımla her kesimden Aksaraylı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Ülkücüleri ikiye hatta benim gibi düşünen bağımsız ülkücüler olmak üzere üçe bölen hiç tereddüt etmeden ülküdaşlarına iftira ve hakareti layık gören her iki zihniyetle de hayatımın geri kalanında mücadele edeceğime söz veriyorum.Kamuoyuna saygılarımla.”

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar NECDET TIPIRDAMAZ dedi ki:

    Toprağım siz Millet vekili olarak yüreğimizdesin ,gerisi teferruattır.Selamlar

  2. Avatar Selma dedi ki:

    Sizkinin kolduk sevdası olmadığını bilmiyoruz sayın başkanım

YORUM YAZ