Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Üniversitede iftarın gönül bağı

Üniversitede iftarın gönül bağı
  • 12 Haziran 2017 - 23:09

Huzur mevsiminin gönüllerde açtığı güzellikleri paylaşma zamanıdır Ramazan. Halden anlama ve mahzun ellerin birleşme sofrasıdır İftar bekleyişi..

Huzur mevsiminin gönüllerde açtığı güzellikleri paylaşma zamanıdır Ramazan. Halden anlama ve mahzun ellerin birleşme sofrasıdır İftar bekleyişi.

Geleneksel olarak devam ettirilen Aksaray Üniversitesi iftar programı bu yılda geniş katılımla gerçekleştirildi. ASÜ Rektörü Yusuf Şahin; akademik, idari personel ve aileleriyle, düzenlenen iftar programlarında bir araya geldi. Tüm konuklarını iftar öncesi salon girişinde karşılayan ve kısa sohbetler yapan Rektör Şahin, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi ve “Aynı gemideyiz ve yapılan her güzel çalışma hepimizin katkılarıyladır, birlikteliğe vesile olan programları önemsiyoruz, akademik ve idari çalışanlar için, üniversite için, şehir için gönül bağını kuvvetlendirdiği yönüyle ekip çalışmasını hedefliyoruz” dedi. Ramazan’ın manevi iklimini vurgulayan ve iftar sofralarının bir araya gelme, hasbıhal etme ve paylaşma imkânı veren sebepler olduğunu kaydeden Prof. Şahin, “Böylesi güzel günlerde, sağlık ve sıhhat içerisinde, çalışma arkadaşlarımızla bir arada olma fırsatını bizlere sunan yüce Rabbimize şükürler olsun. Bizim için tüm çalışanlarımız çok önemli. Aynı gemideyiz; iyi, güzel, başarılı işler varsa, bunlar birlikte yaptıklarımızdır. Ekip çalışması önemli, aynı istikamette attığımız adımların bizi hedefe götüreceğinin farkındayız” dedi.

İftar sonrası ikram edilen çay, yapılan sohbet ve bayrama güzelliklerle ulaşılması temennisiyle program sona erdi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ