Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,79 / Satış: 7,82
€ EURO → Alış: 9,29 / Satış: 9,33

Üzerimize düşen ödevleri yerine getirmenin gayretindeyiz

Üzerimize düşen ödevleri yerine getirmenin gayretindeyiz
  • 18 Şubat 2019 - 20:57

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, pek çok bakımdan ASÜ’nün, kendisiyle aynı dönemde kurulmuş üniversiteler arasında üst basamaklarda yer aldığını ifade etti.

Rektör Şahin, yardımcılarıyla birlikte İşadamı Orhan Ağaçlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Son 4 yıl içerisinde üniversitede yaşanan gelişmelere ve akademik başarılara dair bilgiler veren; özellikle de ihtisaslaşma sürecine dikkat çeken Rektör Şahin, şehrin ve ülkenin kalkınması adına yoğun şekilde çalıştıklarını vurguladı.

İhtisas üniversitesi olarak seçilmenin yeni bir ufuk ve yeni bir üretim kültürünü beraberinde getireceğini kaydeden ASÜ Rektörü, “Biz her alanda üzerimize düşen ödevleri titizlikle yerine getirme gayretindeyiz. Spor ve sağlık alanındaki ihtisaslaşma projesi kapsamında da tarama toplantıları, çalıştaylar, bilgilendirmeler, ziyaretler gerçekleştiriyor; tüm paydaşlarla süreci etraflı biçimde konuşuyoruz. Bu, şehrin bir projesidir ve Üniversite olarak biz, üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Şahin, kampüsün fiziki olarak ciddi bir büyüme içinde olduğunu, aynı zamanda ASÜ’nün akademik başarılar konusunda da üst basamaklarda yer aldığını vurguladı.

İşadamı Orhan Ağaçlı da, ASÜ’nün şehrin önemli bir değeri olduğunu belirterek, Şahin’e ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ