Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler
  • 13.12.2016
  • 1.182 kez okundu

Vali Aykut Pekmez’e siyasi parti ve sendikalardan ziyaret

AK Parti Konya-Emirgazi İlçe Başkanı ve yönetim kurulu Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu. İlçe Başkanı Selim Dağlıoğlu ve parti yöneticilerini kabul eden Vali Aykut Pekmez, bir süre görüştüğü Dağlıoğlu ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

Aksaray Din-Bir-Sen Başkanı Ahmet Akbaş’da sendikanın yeni oluşturulan yönetim kurulu ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Sendika Başkanı Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşen Vali Pekmez yeni yönetime hayırlı olsun dileğinde bulunarak ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirtti.

Genç işadamları Vali Pekmez’i ziyaret etti

Aksaray’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren genç işadamları Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Clean Rose Isparta Gül Ürünleri Emre Ağaçdelen, Pınardağ Avize Ahmet Melik Pınardağ ve Gazikent Dinlenme Tesislerinden Yunus Emre Bacık Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Genç işadamları ile bir süre görüşerek faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Pekmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek girişimci genç işadamlarına iş hayatlarında başarılar diledi.

Vali Aykut Pekmez: “Köylerimizin eksikliklerini imkanlar ölçüsünde gidermeye devam ediyoruz”

Bozcatepe Köyü Muhtarı Necip Önemli Vali Aykut Pekmezi ziyaret etti. Muhtar Önemli’yi Valilik Makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Aykut Pekmez, Bozcatepe köyünün sorun ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldı. Köylerin eksikliklerinin imkanlar ölçüsünde gidermek için gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Pekmez; şehir olan imkanların artık köylerde de bulunduğunu belirterek, sorun ve ihtiyaçların giderilmesi konusunda da elbirliği içinde gayret gösterdiklerini söyledi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Vali Pekmez’e ziyaret

Aksaray Mali Müşavirler Odası Başkanı Melih Özan beraberinde Oda Yönetim Kurulu üyeleri Cuma Ali Bozdoğan ve Abdurrahman Özkan ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Oda tarafından hazırlanan “Aksaray’da Muhasebe” adlı mesleki bir kitap çalışması yaptıklarını belirten Ozan, kitap hakkında Vali Pekmez’e bilgi verdi.

Özan, kitap içeriğinde; muhasebe mesleği, muhasebenin ilk çağlar, Selçuklu, Osmanlı, Cumhuriyet ve günümüzde uygulama şekilleri, muhasebenin Aksaray’da Selçuklular, Osmanlılar, Cumhuriyet ve günümüze kadar olan gelişim süreçlerinin ele alındığını, özellikle Aksaray’da nasıl yapıldığı ile ilgili tarihi belgeler, muhasebe kayıt defterleri örnekleri ve ilk defa yayımlanacak vesikalarla ortaya koyduklarını söyledi.

Özan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Aykut Pekmez; muhasebe mesleğinin önemine dikkat çekerek hazırlanan kitabın Aksaray’da da bir ilk olacağını belirtti. Özan ve yönetim kurulu üyelerin tebrik eden Vali Pekmez; mesleğin gelişim süreci ile birlikte Aksaray’da bu mesleğin nasıl ve kimler tarafından yapıldığı ile ilgili bilgi ve belgelerin yer aldığı kitabın hayırlı olması temennisinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ