Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler
  • 29.12.2016
  • 1.176 kez okundu

Aksaray Valisi Aykut Pekmez’e ziyaretler devam ediyor..

Aksaray Valisi Aykut Pekmez’e ziyaretler devam ediyor.

-Veteriner Hekimler Odası’ndan Vali Pekmez’e ziyaret

Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu. Yıldız ve oda yönetim kurulu üyelerini Valilik makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Pekmez oda faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Pekmez misafirlerine teşekkür etti.

-STK temsilcileri Vali Pekmez’i ziyaret etti

Aksaray Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Serdar Seyirden beraberinde dernek kadın kolları üyeleri ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Valilik Makamında kabul ettiği Seyirden ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşen Vali Pekmez; dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

STK’ların önemine dikkat çeken Vali Pekmez çalışmalarında başarılar dilediği Seyirden’e ziyareleri nedeniyle teşekkür etti.

-ASÜ Öğrenci Konseyi’nden Vali Aykut Pekmez’e ziyaret

Aksaray Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Kadir Yahşi beraberinde konsey yönetim kurulu üyesi öğrencilerle birlikte Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Yahşi ile beraberindeki heyet üyelerini Valilik Makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Aykut Pekmez, yapılan seçimde ASÜ Öğrenci Konsey Başkanlığına seçilen Yahşi ve yönetimi kurulu üyesi öğrencileri tebrik etti. Yapacakları çalışmalar hakkında öğrencilerden bilgi alan Vali Pekmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Kadir Yahşi ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

-Enerya’dan Vali Pekmez’e ziyaret

Ortaköy ilçesinde doğalgaz yatırımları 2017 yılında başlıyor

Doğalgaz Dağıtım Şirketi Enerya’nın Aksaray Müdürü Murat Küçükkaptan Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Valilik Makamında kabul ettiği Küçükkaptan ile bir süre görüşen Vali Pekmez Enerya’nın Aksaray merkez ve ilçelerle ilgili yatırım planları hakkında bilgi aldı.

Aksaray merkezde 70 bin abone sayısına ulaştıklarını ifade eden Küçükkaptan, şirketin Ortaköy ilçesinde doğalgaz yatırımlarına 2017 yılında başlayacağını söyledi. Küçükkaptan yine Aksaray merkezde Yavuz Sultan Selim ve Çiftlik mahallelerinde doğalgaz yatırımlarının 2017 yılında başlayacağını belirtti. Küçükkaptan, 11 ilde doğalgaz dağıtım lisansına sahip şirketin perakende elektrik satışına da başladığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Aykut Pekmez, Murat Küçükkaptan’a teşekkür etti.

Ben de Varım Tiyatro ekibinden Vali Pekmez’e ziyaret

Aksaray Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi doktorlarından Basri Köylü’nün öncülüğünde kurulan ve merkeze gelen hastaların oyunculuk yaptığı ‘Ben de Varım’ tiyatro ekibinden Çiğdem İnanç ailesi ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Psikiyatri Uzmanı Dr.Basri Köylü tiyatro basın danışmanı Gökten Öztürk’ünde yer aldığı ziyarette ‘Ben de Varım’ Tiyatrosu’nun çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Pekmez; Türkiye’nin çeşitli illerine, Uluslararası Tiyatro Festivallerine davet edilen ekibin başarısı ile adından söz ettirdiğini söyledi.

Ziyaretleri nedeniyle Dr.Basri Köylü ve oyuncu Çiğdem İnanç ile Gökten Öztürk’e teşekkür eden Vali Pekmez çalışmalarında başarılar diledi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ