Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler sürüyor

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler sürüyor
  • 20.08.2016
  • 1.212 kez okundu

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler sürüyor

Aksaray Üniversitesi Tarih ve Araştırma Merkezi Başkanı Yrd.Doç.Dr. Mehmet Sami Yıldız Beraberinde Doç.Dr. Zahit Çiftçi, Araştırma Görevlisi Vildan Armağan ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Yıldız ve beraberindeki heyeti Valilik Makamında kabul eden Vali Aykut Pekmez; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek misafirleri ile bir süre sohbet etti.

Vali Pekmez’e Aksaray Valiliği görevinin hayırlı olması dileğinde bulunan Yıldız, Aksaray Üniversitesi Tarih ve Araştırma Merkezinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Selime Kasabası Belediye Başkanı Turgut Yayatan beraberinde mahalle muhtarlarından oluşan bir heyet ile Vali Aykut Pekmezi ziyaret etti.

Selime Kasabasına yaptığı ziyaretleri nedeniyle Vali Pekmeze teşekkür eden belediye başkanı Yayatan, Selime Kasabasının Aksaray’ın önemli turizm merkezleri arasında olduğunu belirterek Vali Pekmez’e sorun ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi verdi.

Kampus Tesisleri sahibi Sıtkı Yılmaz’da Vali Aykut Pekmezi ziyarete ederek Aksaray Valiliği görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyaretlerde misafirleri ile bir süre sohbet eden Vali Pekmez ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ