Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

Vali Pekmez’in İdareciler Günü mesajı

Vali Pekmez’in İdareciler Günü mesajı
  • 09.01.2017
  • 1.649 kez okundu

Aksaray Valisi Aykut Pekmez, 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı..

, 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Vali Aykut Pekmez’in mesajı şöyle:

“İdareciler Günü, meslek camiasında dayanışma, hatırlama, varsa sorunların dile getirilmesi açısından özel ve anlamlı bir gündür. Bu günün sahibi olan mülki idare amirleri, memleketin her köşesinde kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapma gayreti ve çabası içerisindedirler.

Bin yılları aşıp gelen devlet geleneğimizin en temel taşı olan Mülki İdare Amirleri, görev yaptıkları yörede, devleti ve hükümeti temsil ederek, vatandaşımızın emniyetinin güvencesi, devlet ve hükümet politikalarının bulunduğu yöredeki uygulayıcısı ve takipçisi, ayrıca yöresinin kaynaklarını ülke yararına harekete geçiren birer toplum önderidir. Mülki İdare Amirlerimiz, devleti ve hükümeti temsil ederken sadece devletin varlığını ve gücünü değil, şefkatini de temsil etmekte, devletle vatandaşlarımız arasındaki bağları güçlendirmektedirler.

Mensubu olmaktan gurur duyduğum idarecilik mesleğinin bu mutlu gününde, ilimizde görev yapan vali yardımcıları, kaymakamlarımız ve bu mesleği icra eden bütün idarecilerin “İdareciler Gününü” tebrik ediyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ